Dźwigi

Dźwigi towarowe

MICROFREIGHT

Wprowadzenie

Microfreight to grupa dźwigów towarowych zaprojektowana do transportu pionowego dużych ciężarów. Znajduje zastosowanie w takich obiektach jak: magazyny, hale produkcyjne, sklepy, hurtownie, gdzie często zachodzi potrzeba transportu towarów na paletach, wózkach, kontenerach itp. Microfreight ma solidną, łatwą w montażu, samonośną konstrukcję.

Zakres zastosowań

Przekrój dźwigu towarowegoDźwigi typu Microfreight mają udźwig od 500 do 1500 kg, ilość przystanków do 5 i wysokość podnoszenia do 15 m. Kabina może być w wykonaniu przelotowym. Zespół napędowy i sterownik umieszczone są w szafie przylegającej do samonośnej konstrukcji dźwigu.

Instalacja

Samonośna konstrukcja i płytkie podszybie (jedynie 15 cm) ułatwiają montaż dźwigu oraz minimalizują zakres niezbędnych prac budowlanych. Obudowę konstrukcji wykonuje się po zainstalowaniu dźwigu.

Opcje

Microfreight może być dodatkowo wyposażony w takie akcesoria jak: barierka kabiny, interkom, stacyjka w kasecie sterowniczej.

Gwarancja

Na dźwigi Microfreight udzielana jest 24 miesięczna gwarancja, pod warunkiem regularnej konserwacji wykonywanej przez uprawnione osoby.

Cena

Wypełnij formularz i poznaj nasza ofertę!

kg m W tym polu prosimy wpisać cyframi: jedendwatrzy

Katalogi

Windy towarowe EN

Windy towarowe IT