Windy przemysłowe

Windy przemysłowe

LEVEL GOODS

Wprowadzenie

Level Goods to windy przemysłowe dla zakładów produkcyjnych, magazynów, sklepów. Ta najnowsza grupa dźwigów znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są solidne urządzenia pracujące 24 godziny na dobę. Pozwala na przewóz nie tylko towarów ale również uprawnionych osób obsługi. Level Goods może być montowany w szybie lub w wygodnej i szybkiej w montażu konstrukcji samonośnej.

Zakres zastosowań

Winda przemysłowaWindy przemysłowe Level Goods mają udźwig 350 lub 500 kg, ilość przystanków do 8 i wysokość podnoszenia do 17 m. Kabina o różnych wymiarach może być w wykonaniu jednostronnym lub przelotowym. Zespół napędowy i sterownik umieszczone są w szafie maszynowni, która może być oddalona od szybu lub od samonośnej konstrukcji dźwigu do 10 m.

Instalacja

Samonośna konstrukcja i płytkie podszybie (jedynie 15 cm) ułatwiają montaż dźwigu oraz minimalizują zakres niezbędnych prac budowlanych. Obudowę konstrukcji wykonuje się po zainstalowaniu dźwigu. Obudowę konstrukcji stanowią fabryczne, lakierowane panele stalowe.

Opcje

Level Goods może być dodatkowo wyposażony w takie akcesoria jak:, listwy odbojowe w kabinie (również przypodłogowe), interkom, podłoga z blachy ryflowanej, drzwi szybowe jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe.

Gwarancja

Na dźwigi Level Goods udzielana jest 24 miesięczna gwarancja, pod warunkiem regularnej konserwacji wykonywanej przez uprawnione osoby.

Cena

Wypełnij formularz i poznaj nasza ofertę!

kg m W tym polu prosimy wpisać cyframi: jedendwatrzy

Katalogi

Windy przemysłowe EN

Windy przemysłowe IT